NASKLADNĚNA NOVÁ KOLEKCE LYŽÍ Völkl. SKLADEM RUKAVICE LEKI.

Modular rail system (MRS)

Náš patentovaný Modulární kolejnicový systém umožňuje snadno a rychle připojit ke kolu nejrůznější vybavení a doplňky. Připínací kolejnice je integrována do horní části spodní trubky rámu a dovoluje připevnit např. láhev na vodu, brašnu s nářadím nebo zámek (ten lze s dalším vybavením kombinovat). Vše, co potřebujete, máte doslova na dosah ruky.
Přídavná baterie

Dalším příslušenstvím, které lze připojit na Modulární kolejnicový systém, je přídavná baterie. Je perfektní na dlouhé trasy; během chvíle si zvýšíte kapacitu na více než 1.000 Wh.

Univerzální adaptér

Aby se k MRS dalo připojit opravdu cokoli, vytvořili jsme k němu i universální adaptér. Pokud tedy máte svou oblíbenou láhev pasující do klasického držáku, ten není problém připevnit dvěma univerzálními šrouby, které do kolejnice zapadnou. Stejně tak s nimi můžete připevnit cokoli do váhy až 1,5 kg.

Magnetická láhev

Láhev na vodu je k MRS připojena pomocí magnetického zámku. Je tedy snadné s ní manipulovat, ale za jízdy nemůže spadnout. Kapacita láhve je 650 ml.

Intube Battery Concept (IBC)

Koncept baterie umístěné v rámu umožňuje vysoký stupeň integrace a je stejně estetický, jako funkční. Již tento rok nabízíme několik modelů vybavených baterií v rámu (Bosch PowerTube battery, Yamaha Intube 500Wh battery & FLYON). Náš patentovaný Modulární kolejnicový systém (MRS), který umožňuje rychlou a.snadnou montáž různého příslušenství k rámu, pak tvoří dokonalý doplněk.