Popis
Tabulka technických parametrů elektrokola:
| Motor | Středový Panasonic GX Ultimate 250 W / max. 750 W, 95 Nm |
| Baterie |
Li-ion Samsung / LG – 22,26 Ah (800 Wh)
|
| Dojezd |
Až 185 km (závisí na stupni asistence, terénu a váze jezdce, udáváme metrikou 4 Wh/km)
|
| Ovládání |
LCD Panasonic barevný, 4 stupně asistence, auto mode, walk režim
|
| Ráfky |
27,5” x 30 mm dvoustěnné
|
| Pláště | 27,5 x 2,25” Maxxis Crossmark II |
| Rám |
17”
|
| Vidlice |
Vzduchová – Suntour XCR 32 – zdvih 120 mm
|
| Přehazovačka |
Shimano CUES U6000GS – 10 rychlostí
|
| Brzdy |
Hydraulické – Shimano MT201
|
| Další výbava |
Světla 50 lux, nosič, blatníky, stojan
|
Podobné produkty
| Kapacita baterie | 22,28Ah/ 800Wh |
| Materiál rámu (?) | Hliník |
| Model roku (?) | 2026 |
| Pohonný systém | PANASONIC GX ULTIMATE |
| Řazení (?) | Řetězové řazení |
| Tvar rámu | Unisex rám, Jednotrubkový rám/ nízký nástup (159) |
| Typ kola/ zaměření | Městské, Trekové/ krosové |
| Typ pohonu | středový |
| Velikost kol | 27,5" |
| Výška rámu | 17" |
| Značka | Lectron |
LECTRON TAURA PS 17"
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
