Popis
Technická specifikace
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Hupahu A Al |
| Barva | ocelově modrá |
| Velikosti | S, M, L, XL |
| Vidlice | vzduchová RST Aerial / 120 mm |
| Zdvih vpředu | 120 |
| Pohon | |
| Počet převodů | 2x10 |
| Měnič převodů | LTWOO RD-V5010-LX Shadow |
| Přesmykač | Shimano Deore M4100 |
| Řazení | LTWOO SL-V5010 Rapidfire Plus |
| Kliky | Shimano Deore M4100 36-26 z. 175 mm |
| Středové složení | Shimano Deore SM-BB52 |
| Kazeta | LTWOO CS-A7, 11-42 z. |
| Řetěz | KMC X-10 |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Shimano BL-MT201 |
| Brzdové třmeny | hydraulické Shimano BR-MT201 |
| Brzdové kotouče | Shimano SM-RT10 CL (160 / 160 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | Apache Al 31,8 x 740 mm |
| Představec | Al 31,8 x 60 mm, 7° |
| Hlavové složení | semiintegrované tapered, 44/56 mm |
| Gripy | Herrmans LR |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | pevná Al ø 27,2 x 400 mm |
| Pedály | Al VP-469 |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 29" |
| Přední náboj | Joytech D761SE |
| Zadní náboj | Joytech D762 |
| Ráfky | Orion Cerurim D33 |
| Pláště | WTB Ranger 29 x 2,0 |
Podobné produkty
| Model roku (?) | 2023 |
| Typ kola/ zaměření | MTB - Horské |
| Velikost kol | 29" |
| Velikost rámu | 15" |
| Značka | Apache |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
