Popis
Tabulka technických parametrů elektrokola:
| Motor | Středový Panasonic GX Ultimate 250 W / max. 750 W, 95 Nm |
| Baterie | Li-ion Samsung / LG – 22,26 Ah (800 Wh) |
| Dojezd | Až 185 km (závisí na stupni asistence, terénu a váze jezdce, udáváme metrikou 4 Wh/km) |
| Ovládání | LCD Panasonic barevný, 4 stupně asistence,auto mode, walk režim |
| Ráfky | 29” x 30 mm dvoustěnné |
| Pláště | 29 x 2,6” Maxxis Rekon |
| Rám kola | 16,5” – pevné osy, průmyslová ložiska |
| Vidlice |
Rock Shox Recon Silver Boost – zdvih 120 mm |
| Přehazovačka | Shimano Deore M6100 – 12 rychlostí (10-51T) |
| Brzdy | Hydraulické – Shimano MT410 |
Podobné produkty
| Kapacita baterie | 22,28Ah/ 800Wh |
| Materiál rámu (?) | Hliník |
| Model roku (?) | 2026 |
| Pohonný systém | PANASONIC GX ULTIMATE |
| Řazení (?) | Řetězové řazení |
| Tvar rámu | Pánský rám, Unisex rám, Celoodpružený rám |
| Typ kola/ zaměření | MTB - Horské |
| Typ pohonu | středový |
| Velikost kol | 29" |
| Výška rámu | 16,5" |
| Značka | Lectron |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
