Popis
Tabulka technických parametrů elektrokola:
| Motor |
Odlehčený elektromotor Annanda 250 W / max. 500 W – v zadním náboji |
| Baterie |
Li-ion 36 V – 12,8 Ah (460 Wh) |
| Dojezd |
Až 100 km (závisí na stupni asistence, terénu a váze jezdce, udáváme metrikou 4 Wh/km) |
| Ovládání |
LCD digitální panel (5 stupňů asistence + walk režim) |
| Ráfky | 26” dvoustěnné |
| Pláště | 26 x 1,75" |
| Rám kola | 17” slitina Alu 6061 zesílená stavba pro vyšší tuhost a pocit jistoty |
| Vidlice |
Odpružená, pružinová |
| Přehazovačka |
Shimano Tourney - 7 rychlostí |
| Brzdy |
V-brzdy - Tektro C310 |
| Další výbava |
Světla, nosič, blatníky, stojan |
Podobné produkty
| Kapacita baterie | 12,75Ah/ 459Wh |
| Materiál rámu (?) | Hliník |
| Model roku (?) | 2026 |
| Řazení (?) | Řetězové řazení |
| Tvar rámu | Jednotrubkový rám/ nízký nástup |
| Typ kola/ zaměření | Městské |
| Typ pohonu | zadní náboj |
| Velikost kol | 26" |
| Výška rámu | 17" |
| Značka | Lectron |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
