Popis
| Rámová sada | |
|---|---|
| Rám | Apache Matto A Aluminium |
| Barva | černá |
| Vidlice | pružinová RST Nova LO / 60 mm |
| Pohon | |
| Počet převodů | 3x9 |
| Měnič převodů | LTWOO RD-V5009 Shadow |
| Přesmykač | Shimano Acera T3000 |
| Řazení | LTWOO SL-V5009 Rapidfire Plus |
| Kliky | Prowheel TF-CY20, 40-30-22 z. |
| Středové složení | Zapouzdřená osa |
| Kazeta | LTWOO CS-A5, 11-36 z. |
| Řetěz | KMC X-9 |
| Brzdy | |
| Brzdové páky | hydraulické Shimano BL-MT201 |
| Brzdové třmeny | hydraulické Shimano BR-MT201 |
| Brzdové kotouče | Shimano SM-RT10 CL (160 / 160 mm) |
| Komponenty | |
| Řídítka | AL325 31,8 x 680 mm |
| Představec | Al 31,8 x 60 mm, 7° |
| Hlavové složení | integrované 1-1/8" |
| Gripy | Velo Ergo |
| Sedlo | D5311 268 x 146 mm |
| Sedlovka | pevná Al ø 27,2 x 300 mm |
| Pedály | plastové VP-895 |
| Zapletená kola | |
| Velikost kol | 28" |
| Přední náboj | Joytech D761SE |
| Zadní náboj | Joytech D762 |
| Ráfky | Artemis DO3 |
| Pláště | Mitas Flash 42-622 |
- Sportovně střižený dámský krossový rám s pohodlnou geometrií
- Přední pružinová vidlice pro maximální komfort
- Převody 3x9 s většími převodníky pro rychlou jízdu
- Spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy Shimano
- Univerzální vzorek plášťů pro silnice i polní cesty

Podobné produkty
| Barva | Černá |
| Model roku (?) | 2023 |
| Typ kola/ zaměření | Trekové/ krosové |
| Velikost kol | 28" |
| Velikost rámu | 18" |
| Značka | Apache |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
