Popis
| Motor |
Středový Panasonic GX Power Plus 250 W / max. 450 W, 75 Nm
|
| Baterie | LG Li-Ion 36V kapacita dle výběru |
| Nabíječka | 2A (součást výbavy) |
| Dojezd: | až 130 km (513Wh) / 170 km (715 Wh) / až 200 km (894 Wh) |
| Ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej umístěný na levé straně řídítek. |
| USB port: | USB Micro-B (pro potřeby servisu, nikoli pro nabíjení) |
| Asistent chůze: | ano |
| Pedály: | WELLGO, plast s odrazkou |
| Rám: | ALU 6061 |
| Vidlice: | SR-Suntour NEX HLO DS 700C", zdvih 63 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Kola: | 28" |
| Ráfky: | Crussis 28" disc, dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Náboje: | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Brzdy přední/zadní: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180mm/160mm |
| Pláště: | SCHWALBE Smart Sam 28 x 1,75 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | rádi Vám poskytne prodejce kola |
| Řídítka: | Crussis AL 31,8mm, šířka 700 mm |
| Představec: | Crussis AL 80mm, úhel 15° |
| Gripy: | CRUSSIS ergonomicky tvarované s objímkou |
| Hlavové složení: | SEMI 1 1/8 |
| Sedlo: | Selle Royal |
| Sedlovka: | CRUSSIS se zámkem, 30,9 Ø, 350 nebo 400 mm |
| Sedlová objímka: | CRUSSIS s RU AL, černá 34,9 mm |
| Řazení: | Shimano Alivio SL-M3100 1x9 |
| Přehazovačka: | Shimano Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí |
| Řetěz: | KMC X9 |
| Kazeta/vícekolo: | Shimano CS-HG200-9, 9 rychlostí |
| Převodník a kliky: | Panasonic 38Z, CRS 170mm |
Podobné produkty
| Kapacita baterie | 513 Wh, 894 Wh, 715Wh |
| Materiál rámu (?) | Hliník |
| Model roku (?) | 2026 |
| Pohonný systém | PANASONIC GX Power Plus |
| Řazení (?) | Řetězové řazení |
| Tvar rámu | Unisex rám |
| Typ kola/ zaměření | MTB - Horské |
| Typ pohonu | středový |
| Velikost kol | 29" |
| Výška rámu | 18", 20", 22" |
| Značka | Crussis |
Lectron Taura PX
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
