ELEKTROKOLA

 
22980
237499122980237499
Značky
 
 
Kapacita baterie
Materiál rámu
Model roku
Pohonný systém
Řazení
Tvar rámu
Typ kola/ zaměření
Typ pohonu
Velikost kol
Výška rámu

Stránka 1 z 21 - 417 položek celkem

   
 • Krosové elektrokolo Leader Fox EXETER 28" pánské,2018 ČERNÁ MAT/BÍLÁ Doprava zdarma Kód: LF-K18/36/28/15/1/225

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang MODEST. Více o motoru ZDE.


  35 910 Kč
  Značka: LEADER FOX Záruka: 2 roky
 • Crussis DÁMSKÉ HORSKÉ ELEKTROKOLO E-GUERA 7.4 2019 Novinka Doprava zdarma Kód: 7066695

  Crussis e-Guera 7.4 je dámské horské elektrokolo s hliníkovým rámem, pohodlnou geometrií a koly o průměru 27,5“. Pohon zajišťuje elektromotor BAFANG MAX drive, který je umístěný ve středu kola, kde je nejoptimálnější místo pro motor z pohledu vyvážení a jízdních vlastností. Li-ion baterie Panasonic 14,5 Ah je částečně integrovaná do rámu kola, díky tomuto posunu těžiště je vylepšena stabilita a ovladatelnost. Maximální dojezd je až 120 km (v závislosti na profilu trati a způsobu využití asistence). Jízdní komfort zpříjemní odpružená vidlice, pohodlné sedlo, kotoučové hydraulické brzdy a pláště SCHWALBE s nízkým valivým odporem zaručující perfektní jízdní vlastnosti v terénu a komfortní jízdu po zpevněných cestách. Elektrokolo je ideální pro jízdu v terénu, neztratí se ani na silnicích nebo cyklostezkách. Součástí výbavy je přehledný LCD displej, kolo je připraveno pro případnou montáž dalších doplňků.

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: Crussis
 • Crussis Horské elektrokolo e-Largo 7.4 2019 Novinka Doprava zdarma Kód: 10270097

  Crussis e-Lagro 7.4 je pánské horské elektrokolo s hliníkovým rámem, pohodlnou geometrií a koly o průměru 29“. Pohon zajišťuje elektromotor BAFANG MAX drive, který je umístěný ve středu kola, kde je nejoptimálnější místo pro motor z pohledu vyvážení a jízdních vlastností. Li-ion baterie Panasonic 14,5 Ah je částečně integrovaná do rámu kola , díky tomuto posunu těžiště je vylepšena stabilita a ovladatelnost. Maximální dojezd je až 120 km (v závislosti na profilu trati a způsobu využití asistence). Jízdní komfort zpříjemní odpružená vidlice, pohodlné sedlo, kotoučové hydraulické brzdy a pláště SCHWALBE s nízkým valivým odporem zaručující perfektní jízdní vlastnosti v terénu a komfortní jízdu po zpevněných cestách. Elektrokolo je ideální pro jízdu v terénu, neztratí se ani na silnicích nebo cyklostezkách. Součástí výbavy je přehledný LCD displej, kolo je připraveno pro případnou montáž dalších doplňků.

   

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: Crussis
 •  
 • Crussis Dámské elektrokolo e-cross lady 7.4 2019 19" Novinka Doprava zdarma Kód: 7069583

  Crussis e-Cross Lady 7.3 je dámské krosové elektrokolo s hliníkovým rámem, pohodlnou geometrií a koly o průměru 28“. Dámský snížený rám umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Pohon zajišťuje elektromotor BAFANG MAX drive, který je umístěný ve středu kola, kde je nejoptimálnější místo pro motor z pohledu vyvážení a jízdních vlastností. Li-ion baterie Panasonic 14,5 Ah je umístěná na rámu kola, díky tomuto posunu těžiště je vylepšena stabilita a ovladatelnost. Maximální dojezd je až 120 km (v závislosti na profilu trati a způsobu využití asistence). Jízdní komfort zpříjemní odpružená vidlice, pohodlné sedlo a kotoučové hydraulické brzdy. Elektrokolo je vhodné nejen na výlety po silnicích a cyklostezkách, ale také pro jízdu v lehkém terénu jako jsou polní nebo lesní cesty. Součástí výbavy je přehledný LCD displej, kolo je připraveno pro případnou montáž dalších doplňků.

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
     
  Značka: Crussis
 • Crussis Elektrokolo horské e-Largo 7.4 2019 19" Novinka Doprava zdarma Kód: 7067968

  Crussis e-Lagro 7.4 je pánské horské elektrokolo s hliníkovým rámem, pohodlnou geometrií a koly o průměru 29“. Pohon zajišťuje elektromotor BAFANG MAX drive, který je umístěný ve středu kola, kde je nejoptimálnější místo pro motor z pohledu vyvážení a jízdních vlastností. Li-ion baterie Panasonic 14,5 Ah je částečně integrovaná do rámu kola , díky tomuto posunu těžiště je vylepšena stabilita a ovladatelnost. Maximální dojezd je až 130 km (v závislosti na profilu trati a způsobu využití asistence). Jízdní komfort zpříjemní odpružená vidlice, pohodlné sedlo, kotoučové hydraulické brzdy a pláště SCHWALBE s nízkým valivým odporem zaručující perfektní jízdní vlastnosti v terénu a komfortní jízdu po zpevněných cestách. Elektrokolo je ideální pro jízdu v terénu, neztratí se ani na silnicích nebo cyklostezkách. Součástí výbavy je přehledný LCD displej, kolo je připraveno pro případnou montáž dalších doplňků.

   

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
     
  Značka: Crussis
 • Crussis Elektrokolo krosové dámské e-cross lady 7.4 2019 17" Novinka Doprava zdarma Kód: 10271813

  Crussis e-Cross Lady 7.4 je dámské krosové elektrokolo s hliníkovým rámem, pohodlnou geometrií a koly o průměru 28“. Dámský snížený rám umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Pohon zajišťuje elektromotor BAFANG MAX drive, který je umístěný ve středu kola, kde je nejoptimálnější místo pro motor z pohledu vyvážení a jízdních vlastností. Li-ion baterie Panasonic 14,5 Ah je umístěná na rámu kola, díky tomuto posunu těžiště je vylepšena stabilita a ovladatelnost. Maximální dojezd je až 130 km (v závislosti na profilu trati a způsobu využití asistence). Jízdní komfort zpříjemní odpružená vidlice, pohodlné sedlo a kotoučové hydraulické brzdy. Elektrokolo je vhodné nejen na výlety po silnicích a cyklostezkách, ale také pro jízdu v lehkém terénu jako jsou polní nebo lesní cesty. Součástí výbavy je přehledný LCD displej, kolo je připraveno pro případnou montáž dalších doplňků.

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: Crussis
 •  
 • Crussis Elektrokolo krosové pánské e-Cross 7.4 2019 Novinka Doprava zdarma Kód: 10274118

  Crussis e-cross 7.4 je pánské krosové elektrokolo s hliníkovým rámem, pohodlnou geometrií a koly o průměru 28“. Pohon zajišťuje elektromotor BAFANG MAX drive, který je umístěný ve středu kola, kde je nejoptimálnější místo pro motor z pohledu vyvážení a jízdních vlastností. Li-ion baterie Panasonic 14,5 Ah je částečně integrovaná do rámu kola, díky tomuto posunu těžiště je vylepšena stabilita a ovladatelnost. Maximální dojezd je až 130 km (v závislosti na profilu trati a způsobu využití asistence). Jízdní komfort zpříjemní odpružená vidlice, pohodlné sedlo a kotoučové hydraulické brzdy. Elektrokolo je vhodné nejen na výlety po silnicích a cyklostezkách, ale také pro jízdu v lehkém terénu jako jsou polní nebo lesní cesty. Součástí výbavy je přehledný LCD displej, kolo je připraveno pro případnou montáž dalších doplňků.

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: Crussis
 • Crussis Elektrokolo trekové dámské e-Savela 7.4 2019 17" Novinka Doprava zdarma Kód: 11982937

  Crussis e-Savela 7.4 je dámské trekové elektrokolo s hliníkovým rámem, pohodlnou geometrií a koly o průměru 28“. Dámský snížený rám umožňuje pohodlný nástup a snadné sesednutí. Pohon zajišťuje elektromotor BAFANG MAX drive, který je umístěný ve středu kola, kde je nejoptimálnější místo pro motor z pohledu vyvážení a jízdních vlastností. Li-ion baterie Panasonic 14,5 Ah je částečně integrovaná do rámu kola, díky tomuto posunu těžiště je vylepšena stabilita a ovladatelnost. Maximální dojezd je až 120 km (v závislosti na profilu trati a způsobu využití asistence). Jízdní komfort zpříjemní odpružená vidlice, pohodlné sedlo a kotoučové hydraulické brzdy. Elektrokolo je vhodné nejen na výlety, ale také na cesty do města a jeho okolí. Součástí výbavy je přehledný LCD displej, blatníky, zadní osvětlení, stojánek a nosič.

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: Crussis
 • Crussis Elektrokolo trekové pánské e-Gordo 7.4 2019 20" Novinka Doprava zdarma Kód: 11979216

  Crussis e-Gordo 7.4 je pánské trekové elektrokolo s hliníkovým rámem, pohodlnou geometrií a koly o průměru 28“. Pohon zajišťuje elektromotor BAFANG MAX drive, který je umístěný ve středu kola, kde je nejoptimálnější místo pro motor z pohledu vyvážení a jízdních vlastností. Li-ion baterie Panasonic 14,5 Ah je částečně integrovaná do rámu, díky tomuto posunu těžiště je vylepšena stabilita a ovladatelnost. Maximální dojezd je až 120 km (v závislosti na profilu trati a způsobu využití asistence). Jízdní komfort zpříjemní odpružená vidlice, pohodlné sedlo a kotoučové hydraulické brzdy. Elektrokolo je vhodné nejen na výlety, ale také na cesty do města a jeho okolí. Součástí výbavy je přehledný LCD displej, blatníky, zadní osvětlení, stojánek a nosič.

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: Crussis
 •  
 • Crussis Horské elektrokolo e-Atland 7.4 2019 20" Novinka Doprava zdarma Kód: 7069058

  Crussis e-Atland 7.4 je pánské horské elektrokolo s hliníkovým rámem, pohodlnou geometrií a koly o průměru 27,5“. Pohon zajišťuje elektromotor BAFANG MAX drive, který je umístěný ve středu kola, kde je nejoptimálnější místo pro motor z pohledu vyvážení a jízdních vlastností. Li-ion baterie Panasonic 14,5 Ah je částečně integrovaná do rámu kola, díky tomuto posunu těžiště je vylepšena stabilita a ovladatelnost. Maximální dojezd je až 120 km (v závislosti na profilu trati a způsobu využití asistence). Jízdní komfort zpříjemní odpružená vidlice, pohodlné sedlo, kotoučové hydraulické brzdy a pláště SCHWALBE s nízkým valivým odporem zaručující perfektní jízdní vlastnosti v terénu a komfortní jízdu po zpevněných cestách. Elektrokolo je ideální pro jízdu v terénu, neztratí se ani na silnicích nebo cyklostezkách. Součástí výbavy je přehledný LCD displej, kolo je připraveno pro případnou montáž dalších doplňků.

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: Crussis
 • Elektrokolo Apache Kolla 28" Bosch Active 300Wh černá 2017 Akce Doprava zdarma Kód: 86161
  Výborné trekové kolo se středovým motorem Bosh a novým kompaktním displejem Purion.
  48 990 Kč (–18 %)
  39 990 Kč
  Značka: Apache
 • Elektrokolo Apache Kolla 28" Bosch Active 300Wh stříbrná 2017 Akce Doprava zdarma Kód: 86159
  Výborné trekové kolo se středovým motorem Bosh a novým kompaktním displejem Purion.
  48 990 Kč (–18 %)
  39 990 Kč
  Značka: Apache
 •  
 • Elektrokolo Apache Manitou 27,5" Bosch Active 300Wh bílá 2017 21" Akce Doprava zdarma Kód: 86146

  Horské elektrokolo se systémem pohonu Bosh, velikost kol 27,5", nový kompaktní displej Purion a kvalitní komponentová výbava.

  49 990 Kč (–20 %)
  39 990 Kč
  Značka: Apache
 • Elektrokolo Apache Manitou 27,5" Bosch Active 300Wh černá 2017 21" Akce Doprava zdarma Kód: 86149

  Horské elektrokolo se systémem pohonu Bosh, velikost kol 27,5", nový kompaktní displej Purion a kvalitní komponentová výbava.

  49 990 Kč (–20 %)
  39 990 Kč
  Značka: Apache
 • Elektrokolo Apache Manitou 27,5" Shimano STEPS 2016 Akce Doprava zdarma Kód: 89904

  Apache Manitou Shimano Steps 2016.

  56 990 Kč (–30 %)
  39 990 Kč
  Značka: Apache
 •  
 • Elektrokolo Apache Matto E1 2015, 21,5" Akce Doprava zdarma Kód: 89794

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.

  43 990 Kč (–9 %)
  39 990 Kč
     
  Značka: Apache
 • Elektrokolo Leader Fox HASUDA 28" dámské 2018 ČERNÁ MAT/MODRÁ Doprava zdarma Kód: LF-K18/36/30/4/1/165

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: LEADER FOX Záruka: 2 roky
 • Elektrokolo Leader Fox HASUDA 28" dámské 2018 ČERNÁ MAT/ZELENÁ Doprava zdarma Kód: LF-K18/36/30/4/2/165

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: LEADER FOX Záruka: 2 roky
 •  
 • Elektrokolo Leader Fox HASUDA 28" dámské 2018 ZELENÁ Doprava zdarma Kód: LF-K18/36/30/4/3/18

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: LEADER FOX Záruka: 2 roky
 • Elektrokolo Leader Fox HASUDA 28" pánské 2018 ČERNÁ MAT/ZELENÁ Doprava zdarma Kód: LF-K18/36/30/3/1/205

  Elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang Max Drive. Více o motoru ZDE.


  39 990 Kč
  Značka: LEADER FOX Záruka: 2 roky
Další produkty

Stránka 1 z 21 - 417 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.