Popis
| Motor |
Středový Panasonic GX Power Plus 250 W / max. 450 W, 75 Nm
|
| Baterie | LG Li-Ion 36V/715 Wh (19,88 Ah) |
| Nabíječka | 3A (součást výbavy) |
| Dojezd: | až 170 km |
| Ovládání: | PANASONIC LCD panel, barevný displej umístěný na levé straně řídítek. |
| USB port: | USB Micro-B (pro potřeby servisu, nikoli pro nabíjení) |
| Asistent chůze: | ano |
| Pedály: | WELLGO, plast s odrazkou |
| Rám: | ALU 6061 |
| Vidlice: | SR-Sontour XCM32 NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, pružinová, uzamykatelná z vidlice |
| Kola: | 27,5" |
| Ráfky: | Crussis 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30mm |
| Náboje: | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Brzdy přední/zadní: | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 160mm/180mm |
| Pláště: | Schwalbe Smart Sam Performance 27,5x2,35 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | rádi Vám poskytne prodejce kola |
| Řídítka: | Crussis AL 31,8mm, šířka 760 mm (lze zúžit) |
| Představec: | Crussis AL 50mm, úhel 7° |
| Gripy: | Crussis, s objímkou, černé |
| Hlavové složení: | SEMI 1 1/8 |
| Sedlo: | Selle Royal |
| Sedlová objímka: | Crussis se zámkem, 30,9, 350 mm |
| Řazení: | Shimano Alivio SL-M3100 1x9 |
| Přehazovačka: | Shimano Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí |
| Řetěz: | KMC X9 |
| Kazeta/vícekolo: | Shimano CS-HG200-9, 9 rychlostí |
| Převodník a kliky: | Panasonic 38Z, CRS 170mm |
Podobné produkty
| Kapacita baterie | 19,88Ah/ 715Wh |
| Materiál rámu (?) | Hliník |
| Model roku (?) | 2026 |
| Pohonný systém | PANASONIC GX Power Plus |
| Řazení (?) | Řetězové řazení |
| Tvar rámu | Unisex rám |
| Typ kola/ zaměření | MTB - Horské |
| Typ pohonu | středový |
| Velikost kol | 27,5" |
| Výška rámu | 19" |
| Značka | Crussis |
Lectron Taura PX
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
